Różnego typu kursy – internetowe i stacjonarne – cieszą się dużym zainteresowaniem. Wiele atrakcyjnych szkoleń i kursów dostępnych jest w przystępnych cenach – szczególnie jeśli skorzystamy z dostępnych zniżek. Jest sporo możliwości pozyskania kodów rabatowych na kursy. Gdzie ich szukać? Oto zestawieni kilku serwisów internetowych z kodami rabatowymi i promocjami kursów. Kody promocyjne są bardzo przydatne, szczególnie dla osób, które lubią obstawiać online swoje ulubione gry – istnieje wiele kodów promocyjnych, takich jak LVBET kod bonusowy, które sprawiają, że obstawianie jest jeszcze przyjemniejsze.

Jeśli chcesz uczyć się języków

Ponieważ języki obce to coś, czego zawsze warto się uczyć, i dotyczy to każdego niezależnie od jego zainteresowań czy profesji, ofert kursów językowych jest mnóstwo – w atrakcyjnych cenach. Jednak chcąc przyciągnąć jeszcze więcej zainteresowanych, szkoły językowe oferują wiele zniżek i promocji. Stroną, którą warto odwiedzić po kody rabatowe na naukę języków jest serwis MojeKupony.pl. Bardzo często pojawiają się tu zniżki na kursy w ESKK oraz serwisie eTutor.pl. Oczywiście poza tym, na stronie dostępne są także kupony z innych kategorii.

Kursowy misz-masz

Tym, którzy zwyczajnie nie wiedzą jeszcze, czego chcieliby się nauczyć, spodobają się strony takie jak StrefaKursów.pl. Aktualnie w serwisie dostępnych jest ponad 150 różnych kursów i szkoleń z zakresu marketingu internetowego, nowych technologii czy informatyki. Zatem zarówno coś z umiejętności miękkich, jak i twardych. Na Kupony.org regularnie pojawiają się kupony zniżkowe własnie do StrefyKursów.

Stroną, którą warto znać (a ma ona już dużą historię) jest Groupon.pl. Dobrze tu zaglądać od czasu do czasu, gdyż pojawiają się tu oferty kursów nawet dość nietypowych, jak kurs tańca go-go, kurs prowadzenia wyprowadzania auta z poślizgu, kurs spadochroniarstwa, czy nauka gry w golfa.

Prawdziwy kuponowy misz-masz znajdziemy na Picodi. Jest to serwis, w którym królują zniżki na dobra materialne różnego typu, jednak pojawiają się też zniżki do szkół językowych zarówno stacjonarnych, jak i online.

Duże serwisy internetowe

Prawdopodobnie czytelnicy takich serwisów jak Newsweek.pl czy Super Express nie wiedzą o tym, że na serwisach tych dostępne są kody rabatowe. Często, zależnie do charakteru portalu , pojawiają się tam oferty firm szkoleniowych czy szkół językowych.

Jednym z większych serwisów z kodami i kuponami rabatowymi na kursy jest serwis Udemy. Na przykład w aktualnej ofercie dostępne są kursy z zakresu programowania (dokładnie game development), kursy MBA, projektowanie 3D, czy też marketingu na Facebooku. 

Gdzie warto zaglądać

Stron internetowych z kuponami zniżkowymi jest mnóstwo. Nawet jeśli zwykle znajdują się tam kody rabatowe na zakup obuwia, odzieży lub elektroniki, warto po prostu co jakiś czas na kilka takich serwisów zaglądać. Co prawda kupony rabatowe na różnych stronach się powtarzają, jednak mając parę wybranych serwisów zniżkowych mamy większą szansę, że trafimy akurat na taką zniżkę, której poszukujemy. Jakie to strony? Oto kilka z naprawdę całej plejady: Tanio.co, Zrabatowani.pl, Pepper.pl, czy Rabatem.pl. Pamiętajmy, że poszukując rabatów na kursy dobrze zaglądać co jakiś czas na strony firm zajmujących się interesującą nas dziedziną. Może się zdarzyć, że znana nam firma z branży IT lub innej, przygotowała świetną ofertę kursową.

Art. spons.